Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

plagos

EMRAT/ E rëndë në Durrës, gruaja qëllon me thikë burrin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës, ku një grua pas një sherri ka qëlluar me thikë bashkëshortin. Bëhet me dije...

E RËNDË në Fier/ 39-vjeçari plagos me thikë babë e bir, nisen me urgjencë drejt spitalit (DETAJET+EMRAT)

Një 39-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi plagosi me thikë babë e birë. Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi Armando Boriçi, 39...

E RËNDË në Itali, shqiptari plagos italianin dhe dy bashkëatdhetarët, njëri merr plumbin në kokë (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku janë përfshirë edhe shqiptarë. Mediat italiane bëjnë me dije se shqiptari Artur Haxhiu ka plagosur me...

Plas sherri në Durrës, 18-vjeçari nxjerr thikën dhe plagos burrin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit ku një person ka mbetur i plagosur. Sipas informacioneve paraprake mësohet se...

Polici plagos me armë kolegun brenda Komisariatit, dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në ambientet e Komisariatit të Policisë Nr.3 në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake mësohet se punonjësi i...

TRONDITET Kamza, i biri godet me thikë nënën, dërgohet me urgjencë drejt spitalit (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kamëz ku një shtetas ka goditur me thikë nënën e tij. Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi...

Shau në Facebook kandidatin për bashki, kreu i FRESH plagos me thikë 35-vjeçarin (EMRAT)

Një plagosje me thikë ka tronditur mbrëmjen e djeshme rreth orës 20:00 qytetin e Ersekës. Mësohet se pas një sherri në...

Sherr në familje, 37-vjeçari plagos me thikë gruan (EMRAT)

Një sherr në një familje në Fushë-Krujë për pak mund të përfundonte në tragjedi. Burime nga policia bëjnë të ditur se...

Plagos nipin me sende të forta, arrestohet 57-vjeçari

Një 57-vjeçar është arrestuar në Cërrik. Burime nga policia bëjnë me dije se në pranga ka rënë N.K, 57-vjeç, banues në fshatin Shkozë. ...

Plagosi në kokë një burrë, arrestohet 66 vjeçari (EMRI)

Një 66 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Fierit pasi ka plagosur me thikë një shtetas. Arrestimi i tij...


Lajmet e fundit

Telegraf

Standard

Dita

Gazeta Shqiptare

Fjala