Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

Pjerin Xhuvani

Del për herë të parë VIDEO e vrasjes së Pjerin Xhuvanit në Elbasan, pamje nga momenti i krimit

Publikohen për herë të parë pamjet e vrasjes së Pjerin Xhuvanit, pak ditë para zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit. Emisioni "Shënjëstër" ka publikuar këtë...

Shtyhet për herë të gjashtë radhazi gjyqi ndaj Arbër Paplekaj

Gjyqi për ish-efektivin e RENEAS Arbër Paplekaj është shtyrë për herë të gjashtë radhazi. Togat e zeza janë mbledhur paraditen e kësaj të mërkure,...

Ishte në vendngjarje kur u vra Pjerin Xhuvani, lihet në “arrest shtëpie” ish-drejtuesi i Policisë së Elbasanit

Gjykata e Elbasanit ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest shtëpie” për nëndrejtorin e Policisë Albert Nushi. Më herët e njëjta masë është vendosur...

Vrau Pjerin Xhuvanin në Elbasan, shtyhet gjyqi për ish-efektivin e RENEAS, pjesë e grupit për mbrojtjen e votës të PD

Gjyqi për ish-efektivin e RENEAS Arbër Paplekaj është shtyrë. Togat e zeza janë mbledhur paraditen e kësaj të premteje, por seanca nuk është zhvilluar...

Mbyllen hetimet për ekzekutimin e Pjerin Xhuvanit/ Arbër Paplekaj akuzohet për vrasje, 2 zv.drejtorët e Policisë dhe 6 efektivë për shpërdorim detyre

Prokuroria e Elbasanit ka përfunduar hetimet për ngjarjen e rëndë që ndodhi vetëm pak ditë para zgjedhjeve të 25 prillit 2021, ku mbeti i...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit mund të parandalohej, dosja e Elbasanit: Dy zv.drejtorët nuk ndërhynë, “Shqiponjat” u fshehën, reagoi vetëm policja Xhensila Sota

6 efektivë të "Shqiponjave" në Elbasan janë pezulluar nga detyra dhe dy zv.drejtorët e Policisë, Nikollaq Palla dhe Albert Nushi, janë dërguar në masë...

“Të parët që qëlluan ishin ata të mbrojtjes së votës”, Artan Hoxha: Vrasja e Pjerin Xhuvanit u filmua nga një kamer sigurie, pamjet i ka…

Gazetari Artan Hoxha ka thënë sot brenda 21 korrikut pritet që çështja e vrasjes së Pjerin Xhuvanit të shkojë për gjykim. Ai u shpreh në...

Vendimi për 8 policët që ishin të pranishëm në vrasjen e Xhuvanit, Alibeaj: Prokuroria të hetojë pse “u gjunjëzua” policia para bandës

Kreu i grupit Parlamentar të PD, Enkelejd Alibeaj, ka reaguar lidhur me masën e dhënë nga gjykata ndaj 8 policëve, të cilët ishin të...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Prokuroria ekzekuton 8 masa sigurie për policët: 2 lihen në arrest shtëpie dhe 6 të tjerë pezullohen nga detyra (EMRAT)

Agjencia e Mbikqyrjes Policore në bashkëpunim me Policinë e Elbasanit kanë ekzekutuar 8 masa sigurie për policët, të cilët kanë qenë të pranishëm në ngjarjen...

Efektivja që mbeti e plagosur tregon nga vendngjarja si ndodhi vrasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan (VIDEO)

Më shumë se një vit nga ekzekutimi i Pjerin Xhuvanit në Elbasan, të njohur si “Pipi”, ekspertët e prokurorisë sot kanë shkuar sërish në...

Lajmet e fundit