Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

pjerin ndreu

Përplasja Ademi-Ndreu, Këshilli Europian i Bashkive ngrin statusin e anëtarësisë së shoqatës dhe jep “ULTIMATUM”: Nisni dialogun!

Këshilli Europian i Bashkive dhe Rajoneve ka reaguar pas përplasjes politike mes kryetares së Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi dhe kreut të Bashkisë së...

Përplasja mes Ademit dhe Pjerin Ndreut, Këshilli Europian i Bashkive dhe Rajoneve e shqetësuar: Palët të nisin dialogun

Pas ankesave të bëra nga kryebashkiakja Voltana Ademi sa i përket sharkimit si kryetare e Shoqatës së Bashkive, ka reaguar edhe Këshillimi Europian i...

Shkarkimi i Ademit nga kryetare e Shoqatës së Bashkive, Gjykata kthen mbrapsht Ndreun: Plotëso padinë…

Vijojnë përplasjet mes kryebashkiakes së Shkodrës, Voltana Ademi dhe Pjerin Ndreut në lidhje me shpalljen e ri të kryetarit të Shoqatës së Bashkive. Gjykata e...

Pjerin Ndreut kreu i Shoqatës së Bashkive, Ademi e çon në Gjykatë: Vendimi të shpallet i paligjshëm

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi  a ka çuar në Gjykatë çështjen sa i përket zgjedhjes së Pjerin Ndreu si kryetar i Shoqatës së Bashkive. Ajo...

Krahasimi banal i Pjerin Ndreut: Lulush Basha e viagron veten si Don Kishoti i Mançes, del dhe betohet se do rrëzojë qeverinë, por po...

Kryebashkiaku i Lezhës, Pjerin Ndreu, ka ironizuar zgjehdjet në Partinë Demokratike, ku Lulzim Basha arriti të fitojë mandatin e tretë si kryetar i partisë. Sipas...

Nuk njeh shkarkimin, Pjerin Ndreu i përgjigjet Voltana Ademit: E ke lexuar demokracinë për së prapthi, s’e kuptoj çfarë përfaqësoni?

Kryebashkiaku i Lezhës, Pjerin Ndreu u zgjodh sot kryetar i Shoqatës së Bashkive të Shqipërisë, pas shkarkimit të kryebashkiakes së Shkodrës Voltana Ademi. Kjo e...

Nuk rizgjidhet Voltana Ademi, Pjerin Ndreu kryetar i ri i Shoqatës së Bashkive

Ka përfunduar mbledhja e Asamblesë së Shoqatës së Bashkive. Bëhet me dije se është zgjedhur si kryetar i ri i shoqatës së Bashkive, Pjerin...

Pjerin Ndreu reagon pas letrës së Voltana Ademit për Ambasadorët: E ftuam në mbledhje, nuk erdhi. Shoqata e Bashkive ka 2 vite pa asnjë...

Pjerin Ndreu, kryetar i Bashkisë së Lezhës reagon pas letrës që Voltana Ademi, kryebashkiake e Shkodrës i dërgoi ambasadorëve të akredituar në Tiranë, se...

Kryebashkiaku Pjerin Ndreu padit për shpifje Mark Markun: Të shpërblejë dëmin e shkaktuar me 5 milionë lekë

Kryetari i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu ka paditur për shpifje deputetin e ardhshëm të PD-së për qarkun e Lezhës, Mark Markun. Fletë-padinë Ndreu...

“Karabush”, Pjerin Ndreu sulmon kryedemokratin: Na paska ardhur Lulush Basha në Lezhë dhe na paska përmendur emrin! Ty s’të pyet roja i PD, jo...

Kryetari i Bahskisë së Lezhës, Pjerin Ndreu, ka sulmuar kryedemokratin Lulzim Basha, pasi thotë se ky i fundit ka shkuar në Lezhë dhe i...

Lajmet e fundit