Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

Pirro Çako

Pirro Çako baba për herë të dytë, ja gjinia dhe emri i fëmijës

Kantautori i njohur, Pirro Çako gjithmonë ka mbajtur larg mediave jetën e tij private duke mos lënë hapësira për të kuptuar se çfarë ndodh...

Lajmet e fundit