Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
54 %
2.6kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

pirlo

Ironia e gazetarit: Situata në Tiranë mund të dalë jashtë kontrollit, priten protesta të dhunshme nëse nuk jep dorëheqjen… Pirlo, trajneri Juventusit

Gazetari Lutfi Dervishi ironizon mesazhet dhe shënimet e shumta në rrjetet sociale, të shqiptarëve që kërkojnë largimin nga pankina të trajnerit të Juventus Andrea...

Andrea Pirlo në zi, i ndodh një tragjedi në familje

Familja e futbollistit të famshëm italian, Andrea Pirlo është goditur nga një tragjedi e rëndë. Nipi 3-vjeçar i Andrea Pirlos ka humbur...

Lajmet e fundit