Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

pique

“Mund të vras ​​ish-in tim”, Shakira “dedikim therës” për Pique për ditën e Shën Valentinit

Një video e re e postuar në rrjetet sociale nga Shakira duke kënduar se mund të “vrasë ish-in e saj” po bën bujë. Thumbimi i...

Pique dhe partnerja e tij nisin bashkëjetesën, por ja çfarë kushti i është vënë Clarës të jetojë me futbollistin

Ish-futbollisti i Barcelonës Gerard Pique, duket se tashmë ka nisur bashkëjetesën me të dashurën e re. Ata kanë vendosur të jetojnë në apartamentin që Pique...

Shakira “bën për spital” të dashurën e re të Pique, 22-vjeçarja dërgohet me urgjencë për ndihmë mjekësore

Clara Chia Marti, e dashura 22-vjeçare e futbollistit Pique duket se po kalon një periudhë të vështirë. Mediat e huaja kanë bërë me dije se...

Shakira thyen heshtjen, flet për herë të parë për ndarjen nga Pique: Është shumë e vështirë, fëmijët lexojnë gjëra të pakëndshme…

Këngëtarja kolumbiane Shakira ka folur për herë të parë për ndarjen me bashkëshortin, futbollistin Gerard Piqeu pas 12 vitesh, të cilët janë prindër të...

Pas ndarjes nga Pique, Shakira në telashe, rrezikon të dënohet me 8 vite burg

Këngëtarja e famshme kolumbiane, Shakira, rrezikon të dënohet me 8 vite burg nëse shpallet fajtore nga prokuroria në Spanjë, nën akuzën për evazion fiskal. Një...

“E kapi duke e tradhtuar”, Pique dhe Shakira pranë ndarjes?

Çifti i famshëm, futbollisti Pique dhe këngëtarja Shakira janë pranë ndarjes, shkruajnë mediat e huaja. Në twitter po qarkullojnë lajmet se çifti është pranë ndarjes,...

Pique akuza Ronaldos: Binte në tokë sapo e prekje

Ndeshja e djeshme mes Portugalisë dhe Spanjës i pati të gjitha, gola spektakël dhe emocione pafund. Ajo që ra në sy...

Grisi flamurin spanjoll? Zbardhet e vërteta dhe “AS” i kërkon falje Gerard Pique

Një prej revistave më të mëdha sportive të Spanjës, “AS”, i ka kërkuar falje Gerard Pique pas lajmit që sugjeronte se mbrojtësi kishte prerë...

Lajmet e fundit