Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

pikture

FOTOLAJM/ Krah fotos me bashkëshorten, drejtori i Pfizer mban në zyrën e tij pikturën dhe librin që i ka dhuruar Edi Rama

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama zhvilloi në Nju Jork një takim me drejtorin ekzekutiv të kompanisë Pfizer, Dr. Albert Bourla. Rama publikoi në rrjetet...

“Duke ikur nga karrigia”, Erion Braçes “nuk i del e keqja”: Ka njerëz që i zë libri, ka të tjerë që e kërkojnë në...

Erion Braçe nuk do të jetë më pjesë e kabinetit qeveritar, pasi siç tha kryeministri Rama, ai ia kishte kërkuar vetë diçka të tillë. Por...

Kjo është piktura e mallkuar që shkakton vetëm vdekje (HISTORIA E FRIKSHME)

Në vitin 1972 në Kaliforni, artisti Wiliam Stoneham, u bë i famshëm në një galeri ku ekspozonte krijimet e tij.  ...

Art apo shëmti? Qytetarët revoltohen me pikturën te “Tirana e Re”: Është depresive dhe perverse (FOTO)

Shpesh kemi parë që fasadat gri të pallateve të periudhës komuniste të gjallërohen me vizatime shumëngjyrëshe nga artistë të talentuar, por te zona e...

Gazetarët e huaj për pikturat e Edi Ramës: Sikur t’i kishte bërë ndonjë adoleshent i droguar

Atë që në Shqipëri e dinë të gjithë, por që nuk ka guxuar ta thotë asnjë kritik arti apo gazetar kulture e gjen në...

Lajmet e fundit