Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

photoshop

Me barkun e fryrë dhe celulit, pozat pa ‘Photoshop’ të Selena Gomez po bëjnë “namin” në rrjete sociale

Selena Gomez mesa duket po bëhet influencuesja e parë në botë që “respekton” ligjin e Norvegjisë, ose ndoshta ka zgjedhur vetë që të publikojë...

Norvegjia miraton ligjin, influencuesit duhet të tregojnë kur përdorin “Photoshop”

Norvegjia ka miratuar një ligj që i detyron influencuesit që të tregojnë kur përdorin “Photoshop” në postimet e tyre në rrjetet sociale.Sipas ligjvënësve norvegjezë,...

Lei Kraja e pranon hapur: Sigurisht që përdor “photoshop”

Lei Kraja është një ndër vajzat më simpatike të ekranit shqiptar. Moderatorja e sportit është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan foto nga...

E akuzoi për photoshop, Aulona Musta e bën ndjekësen t’i kërkojë falje (BISEDA)

Moderatorja Aulona Musta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë fotot dhe videot nga përditshëmria. Ajo njihet si ndër...

‘Pse e zgjat veten me photoshop?’ Alketa Vejsiu i kthehet komentueses: Herën tjetër…

Alketa Vejsiu është një prej moderatoreve më të dashura për publikun shqiptar. Së fundmi Alketa ka publikuar një foto mjaft të...

Petrit Vasili bie pre e photoshop-it, çfarë thotë për kryeministrinë “e rrethuar”

Edhe kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka rënë pre e një “fake-neës”-i të përhapur mbrëmë në rrjetet sociale. ...

Keisi Medini e pranon hapur: Përdor photoshop në çdo foto të mundshme

Vajza e Sabianit, Keisi Medini është ndër vajzat më të reja dhe më të përfolura të showbizit për linjat seksi. Keisi...

Lajmet e fundit