Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

pezullohen patentat

Ç’bëhet kështu?! Shoferët nuk “zënë mend” edhe pak orë pas aksidentit tragjik, “i çmenduri” me BENZ kapet me 171 km/h

Policia është vënë në lëvizje dhe po monitoron të gjitha rrugët e vendit, pas aksidentit tragjik që ndodhi mëngjesin e djeshëm në Vlorë, ku...

Lajmet e fundit