Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

peze helmes

Makina del nga rruga në Pezë Helmës, vdes pasagjeri dhe plagoset rëndë shoferi

Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur pasditen e sotme në Tiranë. Mjeti me të cilin ata udhëtonin ka dalë nga...

Përurohet shkolla 9-vjeçare “Mervete Peza” në Pezë Helmës, Veliaj: Nuk bëmë pallat, por sollëm një stoli me të njëjtën cilësi si çdo shkollë në...

250 fëmijë të ciklit 9-vjeçar në Pezë Helmës, të cilët e humbën shkollën e tyre nga tërmeti i 26 Nëntorit 2019, e kanë nisur...

Lajmet e fundit