Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

petulla

Festivali botëror i petullave mbahet në Bosnje, 1 milion euro për petullën më të shijshme

Sot mbahet festivali boteror i petullave në Bosnje, ku njerëz nga e gijthë bota mund të provojnë petulla falas me shije të ndryshme nga...

‘Nusja u bëri petulla me ilaç gjumi’ motrat kërkojnë drejtësi për vrasjen e vëllait dhe nënës: Donte të merrte pasurinë

Ngjarja e rëndë e 22 janarit të këtij viti në Vlorë, ku nënë e bir u vranë dhe më pas u dogjën në banesën...

Lajmet e fundit