Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

petro koci

Berisha: Do ta qëlloja dhe vetë Ramën me SNAJPER më 21 janar! Vjen reagimi i parë nga zyrtari i qeverisë

Vjen reagimi i parë nga zyrtari i qeverisë pas deklaratës së fortë bërë mbrëmjen e djeshme nga ish-kryeministri Sali Berisha i cili tha në...

NEGOCIATORI I DETIT, Artur Meçollari ish-spiun? Reagon zv.ministri i Mbrojtjes: TRILLIM! Pse u shkarkua brenda 24 orëve

Reagon zv.ministri i Mbrojtjes Petro Koçi pas akuzave nga ish-kryeministri Sali Berisha në drejtim të Artur Meçollarit të cilin e cilësoi një ish-spiun. ...

Zv.ministri i Ramës: Basha do Tahirin në burg, të tjerë duan atë…

Ditën e djeshme kreu i PD Lulzim Basha kërkoi arrestimin e kryebashkiakut Vangjush Dako, ish-ministrit Saimir Tahiri dhe kryebashkiakut Qazim Sejdini. Sakaq,...

Zv.ministri i Ramës: JO Arta Marku, ky është shkaku i vërtetë i tërbimit të PD dhe LSI

Zv.ministri i Mbrojtjes Petro Koçi, e cilëson PD-në dhe LSI-në “të tërbuar” ndërsa thotë se shkak i këtij tërbimi është shansi i Shqipërisë për...

Petro Koçi pas dënimit të Ratko Mlladiç: Fund me burg të përjetshëm për Kasapin e Ballkanit. E pastë këmbën e mbarë!

Reagon zv.ministri i Mbrojtjes Petro Koçi pas vendimit të marrë sot nga Gjykata e hagës që e dënoi  me burgim të përjetshëm ish-gjeneralin serb...

Ishin 18 vjeç 50 vjet më parë dhe bënë histori në Forcat e Armatosura, zv.ministri pozon plot krenari

Një foto që emeton vërtet shumë pozitivitet e meriton mirënjohje për vajzat dhe gratë e Forcave të Armatosura Shqiptare që tashmë kanë shkruar historinë...

Lajmet e fundit