Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

petro koci

VIDEO: Zv.ministri Petro Koçi e teston vetë urën e re të Darzezës, hipën në kamion dhe qëndron “varur” në derë

Zv.ministri i Mbrojtjes Petro Koçi, ka testuar vetë mesditën e sotme urën e re të Darzezës. E shembur disa ditë më parë për shkak...

Denoncimi në PS: Drejtori i Hetimit Tatimor është vendosur për interesa personale të individëve, PS e Fierit “nuk ka gisht” në këtë emërim

Petro Koçi, drejtues politik i PS së qarkut të Fierit ka reaguar ashpër duke e konsideruar “poshtërsi” emërimin e Drejtuesit të Hetimit Tatimor në...

“27 vjet më parë është kryer masakra e Libofshës”, Petro Koçi përkujton 29 Majin e ’94: Bandat e PD përgjakën procesin elektoral lokal

Deputeti i zgjedhur i PS Petro Koçi në Fier, ditën e sotme ka përkujtuar 29 Majin e 1994, ku u përgjak procesi elektoral. Ai me...

Petro Koçi “gjen” fajtorin për rezultatin e PS në Fier: Administrata ia futi gjumit, drejtorët vendorë e qendrorë na e kanë sjellë në majë...

Në Fier paralajmërohet “tërmet” në administratën shtetërore dhe lokale të qytetit pas zgjedhjeve të 25 prillit dhe rezultatit larg të pritshmes për Partinë Socialiste. Petro...

Tension në Fier, sillet në kujtesë LIBOFSHA, çfarë ndodhi me komisionerët e PS në vitin 1994: Nuk mbeti përfaqësues i PS pa u rrahur...

Incidenti me banderolat në Fier ka përfshirë në debat presidentin Ilir Meta dhe të deleguarin e PS në Fier Petro Koçi. Më herët në...

Petro Koçi: Premtimet e Bashës si të Sudes, do hamë me garuzhde floriri! Meta-Berisha, rrezik për shtetin

Petro Koçi, i dyti në listën e kandidatëve për deputetë të PS në Fier, në një intervistë për Report Tv tha se socialistët kërkojnë...

Lista e PS drejt mbylljes, lëvizje dhe supriza në qarkun e Lezhës dhe të Fierit

Pak orë na ndajnë nga shpallja zyrtare e listës së Partisë Socialiste dhe disa lëvizje të mundshme mësohen për qarkun e Lezhës. ...

‘Xhaçka me helikopter për fushatë në Dibër’, Petro Koçi i kthehet PD-së: Në kohën tuaj përdorej për Miss-e, sebepe dhe videoklipe këngëtarësh

Zv.ministri i Mbrojtjes Petro Koçi ka reaguar në emër të MM lidhur me akuzat e PD, se ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka shkuar...

Skandali/ Nipi i Ben Qimes fiton 500 milionë lekë nga Gjykata për shkakrkim nga Albpetroli, rebelohet Petro Koçi: Të hetohet gjyqtari, me presion të...

Një skandal i vërtetë ka ndodhur në Gjykatën e Fierit, që ka marrë edhe vëmendjen e kryetarit të PArtisë Socialiste Petro Koçi, pasi nipi...

LËVIZJA STRATEGJIKE/ PS rikthehet te figurat e vjetra socialiste, Petro Koçi lë Kombinatin, shkon në ‘hambarin e votave’ në Fier

Sapo ishte zgjedhur kryetar i Partisë Socialiste për Kombinatin mirëpo, zv.ministri i Mbrojtjes Petro Koçi lëviz 7 muaj para zgjedhjeve të përgjithshme parlamentare. ...

Lajmet e fundit