Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

petro koci

“200.000 euro në mes të sherrit që ka me Bushin”, Petro Koçi i përgjigjet Berishës: O plaku Mere, je zëdhënës i botës së krimit

Deputeti i PS, Petro Koçi i është përgjigjur me anë të një shënimi në Facebook, ish-kryeministrit Sali Berisha, pas akuzave të këtij të fundit,...

“Një pallat – një votë”, Arben Malaj bën deklaratën e bujshme: SPAK do ta pyesë Petro Koçin edhe për akuzat publike ndaj Edi Ramës

Prokurorët e SPAK kanë zbarkuar ditën e sotme në bashkinë e Fierit dhe kanë marrë tre dosje që kanë lidhje me tenderat të dhënë...

Petro Koçi përfundon në SPAK, të hënën del para prokurorëve specialë për “tenderat e kriminelëve” në Fier

Deputeti i zgjedhur i PS në Fier, Petro Koçi është thirrur të paraqitet të hënën në ambientet e Prokurorisë Speciale SPAK. Mësohet se kjo...

Kryetari i PD në Fier i del në krah Petro Koçit: Jam dakord dhe e mbështes plotësisht, SPAK duhet të zbresë në Fier

Kryetari i Partisë Demokratike në Fier, Luan Baçi, me anë të një postimi në rrjetet sociale i ka dalë në krah ish-zv.ministrit Petro Koçi,...

SPAK nis verifikimet pas deklaratave të Petro Koçit për “grupet kriminale” që kanë marrë tendera në Fier

Struktura e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka nisur verifikimet pas deklaratave të zv-ministrit të Mbrojtjes Petro Koçi. Përmes një shkrimi publik, Koçi...

Petro Koçi flet troç: Kadastra dhe Arsimi na “minuan” për zgjedhje, janë kthyer sërish aty ku kanë qenë; SUBASHI s’ka pse të ketë reagime...

Petro Koçi, që në këto zgjedhje u impenjua në qarkun e Fierit në një analizë paraprake për procesin sic thotë ai për zgjedhjet e...

“Duart e krimit në financat publike”, zbulohet tenderi që denoncoi Petro Koçi: 2 milionë USD për pastrimin e qytetit të Fierit (Kompania që e...

Petro Koçi, deputet i zgjedhur në 25 prill në listën e PS, pak ditë më parë bëri një denoncim të fortë duke thënë se...

Denoncimi i fortë i deputetit të maxhorancës: Duart e krimit janë shtrirë në financat publike, protagonistë të trafiqeve marrin tendera publikë (AKUZA)

Petro Koçi, deputet i zgjedhur në 25 prill në listën e PS, thotë se “duart e krimit” janë shtrirë në financat publike dhe sipas...

VENDIMET/Fituan mandatin e deputetit në zgjedhjet e 25 prilli, dy zv.ministrat e Ramës lirohen nga detyra

Etjen Xhafaj dhe Petro Koçi num do të jenë më pjesë e qeverisë Rama, pasi janë liruar nga detyra sepse fituan mandatin e deputetit...

Fitoi mandatin e deputetit në Fier, Petro Koçi largohet nga Ministria e Mbrojtjes: Ka qenë nder, i jam përgjigjur me përkushtim! (Ikën dhe Xhafaj)

Petro Koçi, njofton largimin nga posti i zv.ministrit të Mbrojtjes, pasi do të marrë pjesë në politikën aktive. Në zgjedhjet e 25 prillit ai...

Lajmet e fundit