Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

petrit malaj

“I kërkova Ramës të zgjidhte Petrit Malajn”, kryebashkiaku i Tropojës: Kishte manipulim të tmerrshëm nga opozita, por ne njohim rezultatin edhe pse humbëm

Kryebashkiaku i Tropojës Rexh Byberi thotë se ata pranojnë rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit edhe pse humbën dhe nuk arritën të nxirrnin deputet...

“Të qoftë dheu i lehtë”, arti në zi për humbjen e Gulielm Radojës, Petrit Malaj: Duket e pamundur kjo që ndodhi me ty,...

Ndarja nga jeta e aktorit të mirënjohur Gulielm Radoja shkaktoi pikëllim të madh te të gjithë. Të shumtë kanë qenë ata artisë, kolegë të...

Nuk do jetë në parlament, Petrit Malaj mesazh shqiptarëve: Urime që vendosët për të ardhmen tuaj!

I dyti në qarkun e Kukësit, Petrit Malaj nuk do të jetë në parlamentin e ardhshëm pasi nga 3 mandate 2 i mori PD...

Petrit Malaj denoncon dhunën në Tropojë: Demokratët e futën socialistin në një dhomë dhe e kanë qëlluar shumë keq

Kandidati për deputet i PS-së në Tropojë, Petrit Malaj ka denoncuar një rast të dhunës gjatë ditës së sotme në një qendër votimi në...

I fluturoi mbi kokë droni me flamurin e PD-së gjatë takimit elektoral në Tropojë, Malaj: Shqiponja nuk merret me sorra

Kandidati për deputet i Partisë Socialiste në qarkun e Kukësit, Petrit Malaj ka reaguar për incidentin që ndodhi ditën e djeshme, teksa ishtë në...

Kandidatit të PS-së në Tropojë i ndodh e papritura, droni me flamurin e Partisë Demokratike i fluturon mbi kokë (VIDEO)

Një incident i papritur i ka ndodhur kandidatit të Partisë Socialiste në Kukës, Petrit Malaj gjatë një takimi elektoral.Malaj kishte mbledhur mbështetësit e Partisë...

“Tropojan 24 karat”, Rama bisedë me Petrit Malajn: Ky mandat i fokusuar në turizmin malor, nuk po i kërkojmë asnjë demokrati që të bëhet...

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka zhvilluar një bisedë telefonike me kandidatin e PS-së për qarkun e Kukësit, Petrit Malaj, i cili ndodhet...

Disa ditë më parë u bë gjysh dhe dje festoi ditëlindjen, ‘Mjeshtri i Madh’ Petrit Malaj infektohet me COVID-19

Aktori i madh Petrit Malaj është infektuar me koronavirus, së bashku me bashkëshorten e tij. Lajmin e bën të ditur gruaja...

Teatri, reagon ish-rektori i Arteve: Mendja ime s’mund të pranojë atë që syri pa në 4.20 të mëngjesit… (E PLOTË-VIDEO)

Dekani i Fakultetit të Artit Skenik, Petrit Malaj ka reaguar në lidhje me prishjen e Teatrit Kombëtar i cili thotë se ende nuk mund...

Aktori i njohur udhëton me URBANIN e Tiranës dhe rebelohet me faturinon: Turp të të vijë, si mund të fyesh njerëzit në këtë mënyrë...

Aktori Petrit Malaj rrëfen për miqtë e tij në rrjetet sociale historinë që i ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në një prej linjave të...

Lajmet e fundit