Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

petrit kucana

‘6 shqiptarë viktima të COVID-19 në Britani’, alarmi i publicistit: Emigrantët janë në kushtet e mbijetesës, duan të kthehen

Publicisti shqiptar Petrit Kuçana ka folur për gjendjen e shqiptarëve që ndodhen në Britani, ku ka thënë se ka patur edhe 6 viktima shqiptarë...

Festa e FLAMURIT/ Pranvera Skana i ‘i kthehet’ gazetarit: Veprim kancerogjen

‘Je në keqkuptim të madh, se lira e medias s’ka të bëjë me atakimin/denigrimin e figurës së tjetrit, dhe në vende Perendimore kujdes...

Ç’u bë me idenë e Linda Ramës? Pse u harrua Samiti i Diasporës…

Samiti i Diasporës, i cilësuar si një ide e mirë dhënë nga Linda Rama, bashkëshortja e kryeministrit , shoqëruar edhe me shumë bujë vitin...

Lajmet e fundit