Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

petraq rako

Shfrytëzonin seksualisht 13-vjeçaren, burg për policin dhe bashkëpunëtorin e tij

Gjykata e Sarandës ka lënë në burg kryekomisarin e Policisë, Petraq Rakon dhe bashkëpuntorin e tij, Stefan Koloin, të cilët akuzohen se kanë shfrytëzuar...

E rëndë në Sarandë/ SHÇBA prangos inspektorin e Policisë, kreu marrëdhënie seksuale me një vajzë 13 vjeçare, shfrytëzohej për prostitucion

Një inspektor policie është arrestuar nga SHÇBA pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë të mitur 13 vjeçe. Në pranga ka rënë dhe...

Lajmet e fundit