Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

peshqir

‘U lava se është e dielë’, moderatorja shqiptare publikon FOTO vetëm me peshqir

Ajo është ndër moderatoret më të dashura për publikun. Bëhet fjalë për bukuroshen Liberta Spahiu e cila komentohet shpesherë në media për...

Me peshqir në kokë dhe vetëm me reçipeta, Kejvina Kthella ‘ndez’ rrjetin nga Zvicra (FOTO)

Peshqiri në kokë, është kthyer në një trend për fotot e Instagramit. Kësaj praktike nuk i ka shpëtuar edhe Kejvina Kthella. ...

Bleona Qereti e bën dhe këtë, jep intervistë vetëm me peshqirin e dushit (VIDEO)

Bleona Qereti është gjithmonë në qendër të mediave rozë pasi çdo e re nga jeta e saj private apo prefesionale përbën kuriozitet për publikun....

Lajmet e fundit