Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

Peshkopi

Rrahën për vdekje 60-vjeçarin në Dibër, policia ZBARDH ngjarjen, arrestohen 3 persona (DETAJE+EMRAT)

Policia e Dibrës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në qershor të vitit që lamë pas në Peshkopi, ku një 60-vjeçar humbi jetën. Sipas njoftimit të...

VIDEO: Edi Rama “bën gëzuar” me ujë burimi, me mbështetësin e PD

Kryeministri Edi Rama ndodhet prej ditës së djeshme në Dibër, ku po zhvillon takime me operatorë turistik, sipërmarrës të suksesshëm të zonës dhe qytetarë...

Rama publikon foto nga ujësjellësi i ri i Dibrës: 24 orë ujë të pijshëm për 36 mijë banorë

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me publikun e disa fotove nga ujësjellësi i ri i Dibrës. Në llogarinë e tij në...

U përleshën në mes të rrugës, reagon policia pas sherrit në Peshkopi: Ja si ndodhi ngjarja

Policia e Dibrës ka reaguar pas videos së publikuar në rrjetet sociale, ku shfaqeshin disa persona në Peshkopi duke u konfliktuar me njëri-tjetrin. Uniformat blu...

VIDEO/ Plas grushti mes burrave në Peshkopi, njëri rrëmben shkopin, tjetri thyen xhamat e lokalit

Një sherr ka ndodhur ditën e sotme në Peshkopi, ku mësohet se një person i dehur është konfliktuar me disa persona të tjerë. Nga pamjet...

Vetëplagoset me armë gjahu 16 vjeçarja në Peshkopi, detajet e para

Një 16 vjeçare është vetëplagosur me armë gjahu pasditen e sotme në Peshkopi. Ngjarja ka ndodhur këtë pasdite në njësinë Administrative Kastriot. 16-vjeçarja është...

Rama publikon pamjet nga bujtina e këndshme në Peshkopi: Destinacion agroturistik

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto të bukura nga bujtina Oxhaku” në Peshkopi, për të cilën thotë se është një destinacion agroturistik që...

Atentati në Peshkopi në 2018, ekstradohet nga Franca Fatjon Vishka

Një 27 vjeçar është ekstraduar në Shqipëri, nga Franca, pasi bashkë me të vëllanë në maj të vitit 2018, u kanë bërë atentat dy...

Terror në mes të Peshkopisë, një person i maskuar dhe me armë grabit filialin e KREDO.AL

Një grabitje e armatosur është regjistruar paraditen e kësaj të marte në qendër të qytetit të Peshkopisë. Mësohet se disa persona të maskuar dhe...

Qytetari “vë me shpatulla pas murit” Berishën: 2 persona iu kanë borxh shqiptarëve, Fatos Nano që solli Edi Ramën dhe ti që solle Bashën...

Në foltoren e ish-kryeministrit Sali Berisha e mori fjalën një qytetar i pranishëm në sallë, i cili e zuri ngushtë ish-liderin me deklaratën e...

Lajmet e fundit