Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

peshkimi me dinamit

Po peshkonin me dinamit në Drinin e Zi, e pësojnë keq 3 persona në Dibër, policia sekuestron kapsolla dhe fitilë zjarri

Policia e Dibrës ka proceduar 3 persona, pasi akuzohen se kryenin gjueti peshkimi me lëndë plasëse. Tre shtetasit me iniciale XH. S., 45 vjeç; A....

Lajmet e fundit