Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
2.1kmh
75 %
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
12 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

peshkim

Ishte duke peshkuar në lumë, burri pëson djegie në trup pas kontaktit me rrymën elektrike

Një person ka pësuar djegie në disa pjesë të trupit, pasi ka rënë në kontakt me korentin teksa ishte duke peshkuar. Ngjarja ka ndodhur në...

Po peshkonte në lumin Seman, gjendet i pajetë 14-vjeçari

Është gjetur i pajetë trupi i 14-vjeçari që u zhduk dje në luminin Seman në Roskovec. 14-vjeçari ka qenë duke peshkuar dhe dyshohet se është...

Nuk ka më KRAP! Ministria e Bujqësisë NDALON gjuetinë në Liqenin e Shkodrës, NUK ka peshkim as në Prespë e Ohër (URDHRI)

Ministria e Bujqësisë ka urdhëruar ndalimin e peshkimit në Liqenin e Shkodrës, për një periudhë dy mujore, shkruan newsbomb.al. Urdhri mban datën 1 prill...

E RËNDË/ Po peshkonte në lumin Erzen, 55 vjeçari bie në kontakt me telat elektrikë dhe ndërron jetë në vend

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Jubë të Sukthit, ku një 55 vjeçar ka ndërruar jetë pasi ran ë...

“Peshkatarët rol të rëndësishëm në ekonominë e vendit”, Rama: Prej 2013 sektori i peshkimit është rritur ndjeshëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga puna e peshkatarëve në vendidn tonë. Rama teksa poston një vidieo nga puna...

I shpërtheu lënda plasëse gjatë peshkimit, plagoset 44-vjeçari në Dibër

Një 44-vjeçar ka mbetur i plagosur, pasi i ka shpërthyer lënda plasëse e artizanale. Bëhet me dije se ka mbetur i plagosur shtetasi R.H., 44...

Po peshkonin në lumë, plagosen dy persona nga shpërthimi i dinamitit (EMRAT)

Dy persona kanë mbetur të plagosur pa shpërthimit të një dinamiti. Mësohet se ngjarja ka në lumin e Bistricës pranë kanalit...

Burri nga Pogradeci del për peshkim, nuk kthehet më në shtëpi

Një 58-vjeçar nga Pogradeci, i cili kishte dalë për peshkim  mëngjesin e sotëm nuk është kthyer më në banesë. Sipas policisë...

Peshkonte me energji elektrike, humb jetën 50-vjeçari në Durrës

Një 50-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në Shijak teksa po peshkonte me energji elektrike. Dyshohet se viktimai identifikuar si...

E RËNDË, mbytet 18 vjeçari, ishte duke peshkuar

Një 18 vjeçar është gjetur i mbytur mëngjesin e sotëmnë liqen. Mësohet se 18-vjeçari kishte dalë tre ditë më parë për...


Lajmet e fundit