Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

peshkatari

Po peshkonte bashkë me shokun e tij, 29-vjeçari bie në det pas stuhisë së fuqishme (FOTO)

Një 29-vjeçar rezulton ende i zhdukur, pasi ishte duke peshkuar kur ra në det pas një stuhie të fuqishme. I riu Tassos Kopanos ishte duke...

Ia hoqën bukën nga goja / Peshkatari kap peshkun gjigant, qytetarët pacifistë revoltohen: Hidhe përsëri në det!

Ndodh edhe kjo! Tre peshkatarë harxhuan më shumë se një orë në një plazh të Australisë për të kapur një peshk gjigant. ...

Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes peshkatari (EMRI)

Një peshkatar ka ndërruar jetë pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Ngjarja ka ndodhur pak momente më parë në...

Horror në Shëngjin, peshkatarit i ngulet në qafë shtiza e pushkës së detit

Një peshkatar amator është dërguar me urgjencë në spita pasi i ka ngulur aksidentalisht vetes shtizën e pushkës me të cilën gjuante peshq. ...

Flet biznesmeni nga Saranda për incidentin në restorant: U përleshëm! Polici ia drejtoi djalit pistoletën në kokë para syve të nënës (VIDEO)

Biznesmeni nga Saranda, pronari i restorant “Peshkatarit” në Sarandë ka folur për herë të parë duke sqaruar me detaje lidhur me atë që ka...

Peshkatari ra në kontakt me korentin dhe ndërroi jetë, policia jep DETAJET

Foto ilustruese Një 32-vjeçar humbi jetën në Lezhë, teksa po peshkonte dhe ra në kontakt me energjinë elektrike. Burime nga policia bëjnë me dije...

Peshkatari rrezikon të mbytet në liqenin e Pogradecit, shpëtohet nga policia

Një peshkatar ka rrezikuar të mbytet ditën e sotme në liqenin e Ohrit, pasi erërat e forta e kanë larguar nga bregu pranë Tushemishtit....

Peshkatari italian ngarkon 119 kile kanabis “Made in Albania”

Policia kufitare italiane ka arrestuar një 50 vjeçar nga Italia i cili kishte dalë me varkën e tij të peshkimit në ujërat e qeta...

Lajmet e fundit