Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

peshkatar

Doli për të peshkuar dhe s’u kthye më, gjendet i mbytur 78 vjeçari në Seman (EMRI)

Gjendet i mbytur në lumin e Semanit, Nasi Xhoxhi, i cili rezultonte i humbur prej dy ditësh. Mësohet se trupi i tij është gjetur...

“Çfarë kërkoni nga unë po u bëra kryeministër”, peshkatari kujton fjalën që i dha Rama 10 vite më parë: S’ka bir k*rve që e...

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Durrës. Një nga peshkatarët ka kujtuar edhe oisedën e parë që ka pasur me Ramën 10 vite më...

E godet rrufeja teksa po peshkonte, shpëton mrekullisht 55 vjeçari në Gramsh

Ka shpëtuar mrekullisht pasi është goditur nga rrufeja një peshkatar në Gramsh. Bëhet me dije se 55-vjeçari, Dule Dollenga, ka qenë duke peshkuar në ujërat...

Rifillojnë kërkimet për peshkatarin e mbytur, polumbarët në vështirësi nga moti i keq

Kanë rifilluar kërkimet për gjetjen e trupit të peshkatarit të mbytur në Pogradec. Mësohet se kërkimet po vijojnë vetëm me varka...

Peshkatari nga Pogradeci humbi kontaktet me familjen, vjen LAJMI nga Maqedonia

Policia kufitare njoftoi edhe palën maqedonase, pasi dyshonte se varka mund të ishte shtyrë nga dallgët në pjesën tjetër të liqenit të Ohrit...

Nxjerrin rrjetën plot me peshq, por ajo që gjejnë në mes i lë pa fjalë (Video)

Disa peshkatarë rusë kanë mbetur të habitur nga ajo që kanë arritur të kapin së bashku me një tufë të madhe peshqish të vegjël....

Makina del nga rruga dhe përfundon në liqen, peshkatari lajmëroi policinë

Një makinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka rënë në ujërat e liqenit të Shkopetit. Makina ishte duke udhëtuar në rrugën Milot-Burrel...

Peshkatari kap një piranja gjigande, por ia këput gishtin nga pakujdesia (Video pamje të rënda)

Një peshkatar amerikan që shkoi deri në Argjentinë për të kapur piranja, peshqit e tmerrshëm mishngrënës, duket se do ta kujtojë gjithmonë atë ditë,...

Mbytet një peshkatar në Lezhë, zbulohet identiteti

Mbytet një peshkatar në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur në Portin e Shëngjinit, në zonën e quajtur “Skalierat”. Bëhet me dije se identiteti...

Lajmet e fundit