Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

peshkaqen

Zhytësi përballet me peshkaqenin “gjigand”, kafsha tregon dhëmbët e mprehtë nën ujë (FOTO)

Një zhytës është përballur me një peshkaqen gjigand, teksa ai po eksploronte ujërat në brigjet e Florida-s. 55 vjeçari John Moore, ndonëse ndodhej në një...

Si në filma/ 40 persona po laheshin në det, roja bregdetare i shpëton nga sulmi i peshkaqenit

Një ngjarje si nëpër filma ka ndodhur në brigjet e Oqeanit Paqësor, ku 40 persona që po laheshin në det mund të përfundonin të...

E rrallë, peshkaqeni ngec në rrjetat e peshkatarëve në Orikum (FOTO)

Një peshkaqen është kapur nga rrjetat e peshkatarëve në Orikum të Vlorës.   Peshkaqeni i cili nuk cilësohet si i rrezikshëm...

E RRALLË/ Zbulohet peshkaqeni që ecën (VIDEO)

Katër specie të reja peshkaqenësh janë gjetur në Australi dhe Guinean e Re, të cilët përdorin pendët e tyre për të ecur. ...

Horror në detin mesdhe, peshkaqenët vrasin 31 njerëz (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ujrat e detit Mesdhe, ku 31 njerëz kanë rënë pre e peshkaqenëve blu. Mësohet...

Lajmet e fundit