Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

pervjetori i marteses

Nga Roma, Ermonela Felaj dhe bashkëshorti festojnë përvjetorin e martesës: Vitet bashkë vlejnë po njësoj sa fortësia aq edhe qëllimi për të krijuar një...

Deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj dhe bashkëshorti i saj, Bledar Valikaj sot festojnë përvjetorin e tyre të martesës. Ka qenë depuetetja e cila përmes...

Ditëlindja e bashkëshortes dhe 50-vjetori i martesës, Berisha me fjalë të ndjera: Mirënjohje e pakufishme për Lilin, eleksiri i vërtet i jetës tonë

Dita e sotme është e veçantë për ish-kryeministri Sali Berisha, pasi në një ditë feston dy festa. Sot është ditëlindja e bashkëshortes së Berishës, Liri...

Lajmet e fundit