Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

pervjetor

Rudina Magjistari publikon foton me partnerin dhe i dedikon fjalët e ëmbla: 10 vite dashurie e bekimesh, shoku im më i mirë

Rudina Magjistari është shumë e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën private. Ndonëse në rrjetet sociale është mjaft aktive, moderatorja nuk poston foto me bashkëshortin...

Basha uron 28 vjetorin e Rilindjes Demokratike: Sot Shqipëria ka nevojë më shumë se kurrë për media që i shërben të vërtetës

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka kujtuar sot 28 vjetorin e gazetës Rilindja Demokratike. "Si sot 28 vite më parë...

Sot në përvjetorin e vdekjes, Elvis Presley, një mbret i muzikës që nuk u shkurorëzua kurrë

Nga Albert Vataj Erdhën dhe ikën me mijëra yje të muzikës, "vërbuan" me shkëlqimin e tyre mijëra shpërthime të pasionit dhe...

11 vjet nga humbja e “Mandelës së Shqipërisë”, irritohet gazetari: “PD e harroi, e zënë me “karrekllën e krietarit”

Kanë kaluar plot 11 vjet nga humbja e një prej figurave më të rëndësishme të pluralizmit në Shqipëri, Pjetër Arbnori. Megjithatë,...

Lajmet e fundit