Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

TAG

persona te armatosur

Persona të armatosur hynë në lokalin e Lezhës, Salianji: Shqipëria s’po gjen qetësi, Rama dhe qeveria e tij është gjunjëzuar para krim

Deputeti i PD-së Ervin Salianji ka reaguar pas videos së qarkullon në media, ku shihet teksa disa persona të armatosur hyjnë në një lokal...

TMERR në Lezhë/ Persona të armatosur futen në lokal dhe kërcënojnë klientët (VIDEO)

Tre persona të armatosur kanë hyrë në një lokal në rrugën e vjetër Lezhë-Milot, duke kërcënuar 4  klientë që ndodheshin aty. Njëri nga personat...

Persona të armatosur i zënë pritë makinës së policisë, qëllojnë me breshëri plumbash drejt tyre, një efektiv mbeti i plagosur

Pamjet e kamerave të sigurisë kanë hapur momentin kur dy persona të armatosur kanë hapur zjarr mbi një makinë policie e cila po kalonte...

Vrasja e Ravik Gurrës gazetarja: Persona të armatosur monitoruan varrimin e avokatit

Gazetarja Klodiana Lala ka dhënë edhe një tjetër detaj në lidhje me vrasjen e avokatit, Ravik Gurra në qendër të Elbasanit. ...

Rrëmbehet në mes të rrugës biznesmeni i njohur, katër pesona të maskuar…

Katër persona kanë rrëmbyer një biznesmen të njohur në Greqi. Ngjarja në fjalë ndodhi sot në mëngjes, rreth orës 09:00. Sipas...

Lajmet e fundit