Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

perseritja e zgjedhjeve

Alibeaj e sqaron njëherë e mirë, tregon pse PD do përsëritje të zgjedhjeve vetëm në 9 qarqe, dhe jo në 3 qarqet ku fitoi

Deputeti i ardhshëm i Kuvendit të Shqipërisë, Enkelejd Alibeaj ka sqaruar njëherë e mirë pikëpyetjet e të gjithëve, lidhur me kërkesën e PD për...

Përsëritja e zgjedhjeve, socialisti “thumbon” PD: Paskeni qenë syleshë, çuditët dynjanë me…

Pasi Partia Demokratike depozitoi në KAS akimimet ku kërkojnë të përsëriten zgjedhjet në 9 qarqe të vendit, ka reaguar kryebashkiaku i Lezhës Pjerin Ndreu. Përmes...

Lajmet e fundit