Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

perrenjas

Policia e ndalon dhe i kontrollon makinën, 48 vjeçarit nga Pogradeci kishte 10 kg drogë me vete

Një 48-vjeçar është arrestuar nga policia në Përrenjas pasi nga kontrolli që i është bërë makinës së tij , janë gjetur 10.5 kg drogë...

“Kush ka futur duart në financat publike…”, paralajmëron Balla: Prrenjasi e humbi 4 vite kot me LSI-në, ja ku e kanë hallin Meta e...

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për qarkun e Elbasanit, Taulant Balla zhvilloi një takim sot me banorët e Prrenjasit Fshat. Në fjalën e tij Balla...

Përplasja fatale ‘kokë më kokë’ në Përrenjas, mes 5 të plagosurve edhe një grua (EMRAT)

Dy automjete janë përplasur sot në mesditë në Përrenjas, e si pasojë pesë persona kanë mbetur të plagosur, një prej tyre në gjendje të...

Aksident i FRIKSHËM në Përrenjas, fuoristrada dhe Benz-i përplasen kokë më kokë, një prej shoferëve në gjendje të rëndë

Një aksident i frikshëm ka ndodhur sot në mesditë në Përrenjas. Dy makina, një fuoristradë dhe Mercedez Benz C Class janë përplasur kokë më...

TRAGJIKE, ndahen nga jeta për shkak të Covid-19 mësuesja dhe vëllai i saj në Përrenjas

Një ngjarje e trishtë ka ndodhur në Përrenjas, ku një mësuese dhe vëllai i saj janë ndarë nga jeta për shkak të infektimit me...

E FRIKSHME/ Makina humbet kontrollin dhe del nga rruga, lëndohet një grua

Një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në lumë. Aksidenti është shënuar në kthesën e Pishkashit, ndërsa nga...

Tentoi të parakalonte kamionin, plagoset drejtuesi i motorrit në Përrenjas (EMRI)

Një 34-vjeçar është aksidentuar ditën e sotme në Përrenjas. Sokol Duma u përplas me një kamion, teksa po tentonte ta...

“Greku” poston foton me brekë buzë detit, reagon kryebashkiaku i PS: Nuk jam unë, s’kam qenë fare aty

Kryebashkiaku i Përrenjasit, Nuri Belba ka reaguar pas publikimit në rrjetet sociale të një forografie që tregon një person me brekë buzë detit dhe...

Përplasen dy makina në Përrenjas, plagosen dy maqedonas

Dy makina janë përplasur mesditën e sotme në Përrenjas. Nga përplasja e automjeteve dyshohet të kenë mbetur dy persona me shtetësi...

‘Çmendet’ shoferi në Prrenjas, përplas 4 makina dhe shkatërron trotuarin (Foto)

Një aksident i shumëfishtë automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Përrenjasit. Mësohet se shoferi i makinës tip “Mercedes”...

Lajmet e fundit