Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

perputhen

Luli e “Përputhen”: Rama është s*ksi, ma ndez llampën sa e shikoj, ndërsa Meta sa kofsha ime është rrumbullak, topolak

Luljeta është një ndër personazhet e “Përputhen” e cila tërhoqi vëmendje menjëherë. Natyra e saj sportive dhe energjike nuk kaloi pa u komplimentuar nga...

Shikuesit ankohen për banalitetin te “Përputhen”, përgjigjet AMA: I kemi tërhequr vëmendjen, po e monitorojmë

Shikues të shumtë të “Përputhen” në Top Channel janë ankuar për gjuhën dhe sjelljen e padenjë të përdorur shpesh në emisionet që transmetohen pasditeve. Por...

“Dil te semafori”, Arjan Konomi shpërthen ndaj konkurentit +40: Do kërkoj që të zhdukesh nga këtu, të të vijë turp

Një debat i ashpër ndodhi sonte në emisionin Përputhen +40, mes analistit Arjan Konomi dhe një prej konkurentëve, Armandos. Debati lindi pasi javën e...

Zyrtarisht çift! “Shpërthejnë” puthjet e ‘zjarrta’ mes Andit dhe Melisës (FOTO)

‘Ku ka zë nuk është pa gjë’, epo rasti i Andit dhe Melisa LLeshit e vërteton më së miri këtë shprehje të vjetër popullore. Pas...

Atdheu i ‘Përputhen’ arrestohet nga policia (VIDEO)

Konkurenti i njohur i emisionit “Përputhen”, Atdhe Xharavina së fundmi ka pasur probleme me policinë dhe për pasojë është arrestuar. Siç shihet edhe në...

U kapën bashkë në makinë, Andi tregon njëherë e mirë të vërtetën mbi lidhjen e tij me Melisën

Andi Shehi është një ndër personazhet më të përfolur të momentit. Hyrja e tij në emisionin “Përputhen” dhe dalja e tij “çift” me Tean...

Konkurentët e ‘Përputhen’ nuk pyesin për rregulla, mblidhen në lokal dhe kërcejnë me muzikë të lartë (VIDEO)

Komiteti Teknik i Ekspertëve ndaloi grumbullimin më shumë se 10 persona në ambiente të mbyllura për të parandaluar përhapjen e koronavirusit. ...

Tërhiqet Olti Curri nga ‘Përputhen’, publiku reagon: Pa ty s’ka kuptim ai emision, nuk do e shohim më (FOTO)

Ditën e sotme gjatë emisionit "Përputhen", blogeri dhe opinionisti i njohur Olti Curri ka njoftuar se kjo do të ishte puntatat e tij e...

Një konkurent që kërkon dashurinë në ‘Përputhen’ është i MARTUAR (VIDEO)

Programi 'përputhen' vazhdimisht ka ngritur debate dhe intriga. Por ajo që nuk pritej është që një nga konkuretët e 'Përputhen' na paska qenë i...

Lajmet e fundit