Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

perputhen 40

Nuk u lejohen takimet jashtë studios, konkurentët e Përputhen +40 thyejnë rregullat, fshehtazi në lokale duke u puthur (EMRAT)

Në redaksinë e Newsbomb.al kanë mbërritur disa foto nga ndjekësit tanë, ku shihen disa prek konkurentëve të emisionit Përputhen +40 të cilët takohen fshehurazi...

‘Pse më preke në familje?’ Degjeneron Përputhen +40, Naumi-Linditës: Se më deshi k*** (VIDEO )

Ka degjeneruar debati mes dy konkurentëve të Përputhen +40, Linditës dhe Naumit. Sot ishte takimi i tyre dhe mesa duket nuk ka shkuar siç...

Lajmet e fundit