Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

perplasjet ne pd

Rama “thumbon” përçarjet në PD me shprehjen e Samuel Beckett: Aty brenda kanë qenë gjithnjë dy të MARRË…

Kryeministri Edi Rama ka thumbur opozitën, lidhur me situatën e tensionuar dhe “përplasjet”  e sotme në selinë e PD, ku u mbajtën dy mbledhje...

Dash Sula e ka të qartë “krahun”: Sali Berisha po bën gabim të madh, “gjyshi” nuk mund të shkatërrojë Partinë në këtë moshë

Deputeti demokrat Dashnor Sula e ka të qartë "krahun" në përplasjet që po zhvillohen në PD. Ai thotë se ish-kryeministri Berisha po gabon mjaft...

Lajmet e fundit