Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

Përplasjet në Kavajë, Gazment Bardhi i PD Ramës: Ndalo menjëherë sulmin ndaj qyetarëve (THIRRJE DHE MILITANTËVE TË PD)

Bardhi nxjerr vendimin e Kushtetueses dhe i përgjigjet Metës: Gjuha e Foltores s’mund të jetë gjuha e institucionit të Presidentit

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi i përgjigjet presidentit Ilir Meta pasi e quajti gënjeshtar lidhur me çështjen e zgjedhjeve të 30...

Përplasjet në Kavajë, Gazment Bardhi i PD – Ramës: Ndalo menjëherë sulmin ndaj qyetarëve (THIRRJE DHE MILITANTËVE TË PD)

Kujtojmë se mbrëmjen e sotme në Kavajë janë shënuar përplasje të forta pasi militantët e PD kanë sulmuar KZAZ-në nr 42 në shkollën...

Lajmet e fundit