Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

perplasje

Ambasada e SHBA reagon për përplasjet në veri të Kosovës: Të shqetësuar për sulmet ndaj policisë, të hetohet deri në ndjekje penale të përgjegjësve

Ambasada e SHBA në Prishtinë ka reaguar pas përplasjeve të dhunshme mes policisë kosovare dhe serbëve që jetojnë në Kosovë, ku disa persona kanë...

“Vdekjen e keni kthyer në referen”, Manastirliu dhe Basha përplasen në Kuvend, kreu i PD shkon në foltore, ndërhyn Garda (PAMJET)

Ministrja Ogerta Manastirliu është përplasur në seancën e sotme plenare me kreun e PD Lulzim Basha. Ka qenë Manastirliu që ka folur e para...

“Do të hidhem”, përplasje mes pronarëve dhe IKMT në Sarandë

Një situatë e tensionuar është krijuar ditën e sotme në Sarandë, ku IKMT ka shkuar për të prishur një ndërtesë pa leje. IKMT ka hasur...

Përplasjet në Komisionet Parlamentare, të majtët i ndjekin online, demokratët shkojnë në sallë; Balla: Pa vaksinë deputetët s’mund të mblidhen

Deputetët e PD dhe të PS vazhdojnë përplasjen nëpër Komisionet Parlamentare. Kjo, për shkak se socialistët pretendojnë se do të zbatojnë rregulloren e miratuar...

Përplasje mes policisë dhe qytetarëve në Kashar, banorët pretendojnë se një firmë kërkon t’u marrë pronat

Banorët e Kasharit kanë dalë në protestë, ndërsa situata është tensionuar dhe janë përplasur me policinë. Banorët pretendojnë se një firmë kërkon që t’u marrë...

VIDEO-FOTO/ Aksident i FRIKSHËM në Tiranë, “BMW-ja” përplaset me murin dhe bëhet “copë”, gomat i shpërndahen rrugëve

Një aksident i friksëhm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë, në afërsi të televizionit Klan. Një mjet tip “BMW” që...

Përplaset makina me furgonin në Korçë

Një aksident ka ndodhur sot në Korçë, ku është përplasur një makinë me një furgon.  Nga përplasja nuk ka të lënduar...

Përplasi për vdekje 30 vjeçarin që po lëvizte me biçikletë, arrestohet autori në Fier

Arrestohet autori që aksidentoi për vdekje një 30 vjeçar mbrëmë në Fier, i cili po lëvizte me biçikletë. Në pranga ka...

Banorët e Vorës sërish në protestë, kundërshtojnë projektin e rindërtimit: Po prishet qyteti, projekti u bë në fshehtësi! Do përplasemi me bashkinë dhe firmën...

Banorët e Vorës kanë dalë në protestë sërish ditën e sotme, pasi nuk janë dakord për planin e rindërtimit, sepse sipas tyre do të...

Ndërpritet për së dyti seanca/ Valteri nuk lejon Lleshajn të flasë, ministri: Nuk e mbyt dot ti fjalën time. Ruçi: Halit mos bëj të...

Ndërpritet për së dyti senaca plenare në Kuvend e cila nisi me debate të forta. Deputeti Halit Valteri nuk ka lejuar...

Lajmet e fundit