Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
100 %
2.6kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

perplasje me arme

Përplasje me armë mes shqiptarëve dhe romëve në Greqi, ka të plagosur

Disa shqiptarë janë përplasur me armë me një grup romësh në Greqi, raportojnë mediat e shtetit fqinj. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në Koropi,...

Qëlloi me automatik drejt fqinjit të tij, arrestohet 30-vjeçari në Maliq

Një 30-vjeçar është arrestuar nga policia në Maliq, pasi ka tentuar të vrase me armë zjarri një 29-vjeçar. Burime për uniformat blu bëjnë me dije...

“Kërcet” arma mes Policisë dhe bandave kriminale, vdesin 25 persona, mes tyre një oficer

Të paktën 25 persona, përfshirë një oficer policie janë vrarë gjatë një shkëmbimi zjarri në Rio de Janeiro. Shkëmbimi i zjarrit ndodhi gjatë një operacioni...

Denoncimi/ Përplasje me armë në Sarandë, policia nuk ndërhyn: Janë tanët

Një denoncim i fortë ka ardhur ditën e sotme nga ish-kryeministri Sali Berisha, duke iu referuar qytetarit dixhital. Berisha deklaron se...

Përplasjet në Siri, militantët pro-turq sulmojnë kolonën ushtarake amerikane

Ministria e Mbrojtjes ruse, ka deklaruar gjatë ditës së sotme se një kolonë ushtarake amerikane është sulmuar nga militantë të mbështetur nga Turqia në...

Krimet e Rënda po hetojnë konfliktin me tre të plagosur në Fier

Në Fier specialistë të Krimeve të Rënda po kryejnë hetime për incidentin me armë që ndodhi mbrëmjen e së shtunës në spitalin civil të...

Horror në FIER/ Mjekët të terrorizuar, nuk ndihmonin dot 3 të plagosurit, autori hyri me armë në spital për t’i vrarë (BRESHËRI TË SHTËNASH...

Një sherr banal i nisur në fshatin Levan të Fierit për pak sa nuk u kthye në tragjedi mbrëmjen e sotme, ndërsa të plagosur...

Del VIDEO: Pas sherrit me armë te ‘Folie Marine’ në Jalë, pushuesit “vip” largohen të terrorizuar duke ulëritur

Publikohen pamejet pas përplasjes me armë zjarri në resortin “Folie Marine” në plazhin e Jalës. Video është filmuar nga një prej...

Përplasje me armë në Kumanovë, plagosen 5 shqiptarë

Të paktën 5 shqiptarë kanë mbetur të plagosur në Kumanovë të Maqedonisë si pasojë e përplasjeve me armë zjarri mes dy familjeve. ...

Lajmet e fundit