Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022

TAG

perplasja

Përplasja në Kuvend/ Ahmetaj: Unë jam krenar dhe mbaj përgjegjësi për firmat e mia! Tabaku: Unë fle e qetë, nuk kam frikë nga SPAK

Zv/kryeministri Arben Ahmetaj dhe deputetja demokrate Jorida Tabaku janë përplasur në Kuvend, gjatë punimeve të seancës së sotme. Ka qenë Tabaku ajo që në...

Dikur miq dhe bashkëpunëtor politikë! Edmond Panariti “flakë për flakë” Luan Ramës: Nuk ja vlen tu kushtosh vëmendje minjve!

Edmond Panariti, drejtor Kabineti në Presidencë, i përgjigjet "flakë për flakë " mikut dhe bashkëpunëtorit të tij politik Luan Rama. E gjitha lidhet me...

Përplasja për Limos Dizdarin/ Luan Rama: Do ta mëshiroja mjeranin e ndërsyer Edmond Panariti po të fliste me fjalët e tij!

Politikani Luan Rama, tashmë drejtues i një emisioni në media, ka dhënë dje lajmin e kompozitori i njohur Limos Dizdari ishte në gjendje të...

Përplasja e Berishës me Yuri Kim, mesazhi “thumbues” i avokat Ngjelës: “Kur qenit i vjen ngordhja, shkon e urinon në derë të bashkisë”

Avokat Spartak Ngjela komenton përplasjet e fundit mes ish-kryeministrit Sali Berisha dhe diplomates amerikane Yuri Kim. Në një analizë të tijën, Ngjela thotë se...

‘Performanca më e dobët në Eurosong’, Frederik Ndoci i përgjigjet Juliana Pashës: Ke bërë vetëvrasjen më të madhe në karrierën tënde

Këngëtarja Juliana Pasha ka bërë një deklaratë të fortë përsa i përket këngëtarëve që kanë përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision. E ftuar...

Përplasja e Laert Vasilit me aktivistët, del video nga një këndvështrim tjetër gjatë ndërhyrjes së policisë

Pas pretendimit të aktorit Laert Vasili se është sulmuar fizikisht nga aktivistët për Mbrojtjen e Teatrit, si dhe pas reagimit nga Aleanca për Mbrojten...

‘Do të të shtyp me këmbë’, degjeneron emisioni, inxhinieri ‘përplaset’ me aktivistin

Aktivisti Aulon Kalaja është përplasur në emision me inxhinierin Arben Meçe. Të ftuar në emisionin 360 gradë, aktivisti Kalaja e ka...

Flakë dhe ulërima, momenti i përplasjes së ashpër mes banorëve të Astirit dhe efektivëve të FNSH (VIDEO)

Molotov, gaz lotësjellës dhe të lënduar tek Trauma. Kjo është panorama e përplasjes së dhunshme mes policisë dhe banorëve të Astirit, mëngjesin e sotëm....

Përplasje mes ambasadores së Kosovës dhe ministrit serb në mbledhjen e OKB-së, Çitaku mbron Albin Kurtin

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, ka marrë pjesë në seancën e sotme të Këshillit të Sigurimit të OKB-së. Çitaku...

Festivali i 58-të në RTSH, Elvana Gjata dhe Arilena Ara “përplasen” për EUROVIZIONIN, del lista e këngëve pjesmarrëse (SI PARASHIKOHET REZULTATI)

Dalin emrat e këngëtarëve që kane konkurruar dhe janë pranuar në Festivalin e 58-të të Këngës në Radio Televizionin Publik Shqiptar. ...

Lajmet e fundit