Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

perplasi kembesoren

Përplasi kalimtaren në Durrës dhe u largua, shpallet në kërkim Endri Zaja

Endri Zaja, 22-vjeçari që përplasi dy kalimtarë pasditen e 15 qershorit dhe u largua me të shpejtë, është shpallur në kërkim. Ai ishte duke...

Lajmet e fundit