Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

perplaset nje grua

Aksident te ‘rruga e Kavajës’, shoferi përplas një grua te vizat e bardha dhe largohet nga vendngjarja

Një aksident me makinë ka ndodhur sot pasdite tek “rruga e Kavajës”, përballë Policisë Bashkiake” në Tiranë. 40-vjeçarja ishte duke kaluar te vizat e...

Aksidentohet një GRUA në Durrës, Policia kërkon NDIHMË për identifikimin

Një aksident ka ndodhur mesditen e sotme te stacioni i trenit në Durrës. Mësohet se është aksidentuar një grua rreth 50-vjeç,...

Lajmet e fundit