Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

perplasen dy makina

Përplasen dy makina në aksin Tiranë-Durrës, krijohen radhë kilometrike automjetesh

Një aksident automobilistik është shënuar pak më parë në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të Saukthit. Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy automjete....

E frikshme në Vlorë, makina që po ndiqej nga policia përplaset me një tjetër dhe përmbyset, plagoset rëndë një person

Një ngjarje e rëndë, por që fatmirësisht pa viktima ka ndodhur sot pasdite në Vlorë. Policia ishte duke ndjekur një makinë në rrethana ende...

Aksident në LAPRAKË, përplasen dy makina, plagoset shoferja

Një aksident sapo është raportuar nga zona e Laprakës në Tiranë. Policia bën me dije se sot, më datë 12.08.2020, në...

Aksident në Rinas, përplasen dy makina

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e Rinasit. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se në aksident janë përfshirë dy...

Përplasen dy makina në Korçë, plagoset rëndë një nga shoferët

Një aksident ka ndodhur këtë paraditë në Korçë. Mësohet se janë përplasur dy automjete dhe për pasojë ka mbetur i plagosur...

Përplasen dy makina në Përrenjas, plagosen dy maqedonas

Dy makina janë përplasur mesditën e sotme në Përrenjas. Nga përplasja e automjeteve dyshohet të kenë mbetur dy persona me shtetësi...

Fouristrada përplaset me Benzin dhe ‘fluturon’ jashtë rruge, plagosen 6 persona, mes tyre dy fëmijë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavijë, në rrugën pranë fshatit Derviçan. Mësohet se një...

Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, përplasen dy makina (FOTO-VIDEO)

Një aksident ka ndodhur pak momente më parë në aksin Elbasan-Librazhd. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Fatmirësisht nuk...

Aksident në Librazhd, përplasen dy makina te ‘Ura e Murrashit’

Një aksident ka ndodhur rreth 30 minuta më parë në aksin rrugor Librazhd-Elbasan. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën e Ura...

Lajmet e fundit