Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

perplasen 2 makina

Aksident në Laç-Fushë Krujë, ‘Benzi’ godet ‘Toyotan’, plagoset pasagjerja 23-vjeçare

Një tjetër aksident është shënuar mesditën e sotme, në aksin Laç-Fushë Krujë. Një automjet tip ‘Benz’ ka goditur një ‘Toyota’ dhe...

Aksident në Fushë Krujë-Milot, përplasen 2 makina dhe motoçikleta, 1 i plagosur

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në mbrëmje në aksin rrugor Fushë Krujë-Milot, në afërsi të fshatit Gramëz, ku ka mbetur i plagosur një...

Aksident në Fier, përplasen dy makina lëndohen tre persona

Një aksident automobilistik ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Fier-Ballsh, në fshatin Kraps. Si pasojë e përplasjes me dy...

Aksident te Shkëmbi i Kavajës, përplasen dy makina

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë tek Shkëmbi i Kavajës në Durrës. Dy makina janë përplasur si pasojë njëra...

Lajmet e fundit