Tirana
scattered clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
40 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

perplase

Burri tenton të përplasë me makinë bashkëshorten në Tiranë, policia në kërkim të 48-vjeçarit

Një 48-vjeçar në Tiranë ka tentuar që me makinën e tij, të përplasë bashkëshorten, e cila është e pajisur me urdhër mbrojtjeje. Bëhet me dije...

Aksident në Tiranë, urbani përplaset me një furgon (FOTO)

Një furgon kamionçinë është përplasur me urbanin e linjës 'Qender- Uzina Traktori' para pak minutash në Tiranë. Mësohet se ashtu si urbani edhe...

‘Unaza e Re’, kundërshtojnë heqjen e ndriçimit, tension mes banorëve dhe policisë

Banorët e zonës së Astirit janë përplasur sot me policinë bashkiake dhe punonjësit e OSHEE të cilët po zhvendosin shtyllat e ndriçimit. ...

Makina përplas motorin, plagoset 33-vjeçari

Shtetasi me iniciale M.O., 19 vjeç, banues në Ura Vajgurore, duke drejtuar mjetin tip Opel është përplasur me motorin tip Honday. Drejtuesi i...

Sherri në Vlorë, Policia: Nuk u përdorën mjete prerëse, ja çfarë ndodhi

Disa të rinj u konfliktuan sot në qytetin e Vlorës, ku dy prej tyre mbetën të plagosur lehtë. Fillimisht u raportua...

Aksident masiv në Tiranë, përplasen 16 makina

Një aksident masiv automjetesh ka ndodhur disa çaste më parë në zonën pranë Qafës së Kasharit në Tiranë. Të paktën 16...


Lajmet e fundit