Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

perparim ademi

Historia TRONDITËSE e Përparim Ademit me dy motrat, Prokuroria e Selanikut nis një HETIM për trafikimin e 10 fëmijëve

Prokuroria e Selanikut ka nisur zyrtarisht një hetim pas akuzave për trafikim fëmijësh nga Përparim Ademi. Pasi Ademi vrau dy motrat...

Vrau dy motrat në Astir, Përparim Ademi tenton vetëvrasjen në qelinë e burgut

Përparim Ademi, i cili vrau dy motrat Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi paraditen e 31 Dhjetorit 2020 në zonën e Astirit ka tentuar që...

‘Mos kujto se do të shpëtosh’, KËRCËNOHET djali i autorit të vrasjes së 2 motrave në Tiranë, publikohen mesazhet e vëllezërve të viktimave

Vëllai i dy motrave, Kristina Bashi dhe Zhaneta Metani ka kërcënuar djalin e autorit Përparim Ademi. Sipas informacioneve për mediat, Bashkim...

Alarmohen mediat greke për vrasjen e dy motrave nga Përparim Ademi: Zbulime të tmerrshme në Greqi dhe Shqipëri në lidhje me trafikimin e foshnjave

Mediat greke kanë shkruar për vrasjen e dy motrave në Astir nga Përparim Ademi. Ata e kanë vënë theksin në trafikimin...

‘Po më ndjek nga mbrapa, KUJDES!’ Zbardhet biseda e fundit e motrave para se të vriteshin nga Përparim Ademi, si e kërcënoi në telefon...

Ditën e sotme është zbardhur biseda telefonike mes Përparim Ademit dhe Kristina Bardhit një ditë para vrasjes tragjike. Ngjarja e rëndë...

Vrasja në Astir, motra e vogël e dy viktimave është e dashura e djalit të Përparim Ademit

Historia pas vrasjes së dy motrave nga Përparim Ademi është edhe më e komplikuar nga sa duket. Sipas hetimeve është zbuluar...

Dalin pamjet/ Momenti kur Përparim Ademi hyn në pallat me kallashnikovin në çantë dhe nipin për dore, pas ekzekutimit të dy motrave del i...

I qetë dhe përkrah një djali që e shoqëronte. Kështu është larguar nga vendi i ngjarjes, Përparim Ademi, autor i vrasjes së dy motrave,...

Dalin FOTOT/ Kush është gruaja e Përparim Ademit, kishte pranuar lidhjen e burrit të saj me dy motrat

Vrasja e dy motrave në Astir ka tronditur mbarë opinionin shqiptar. Përparim Ademi vrau me breshëri plumbash Kristina Bardhin dhe Zhaneta...

Vëllai i motrave që u vranë në Astir jep dëshminë TRONDITËSE: Përparim Ademi i linte shtatzënë të dyja, 10 fëmijë të tyre i ka...

Vëllai i dy motrave që u vranë në Astir ka dhënë detaje tronditëse nga jeta e tyre. Në një intervistë për...

Zbulohet se për kë bëhej xheloz Përparim Ademi, një ditë para vrasjes së dy motrave kishte marrë me forcë në hotel Zhaneta Metanin (DETAJET...

Detaje të reja janë zbuluar nga romanca e Përparim Ademit me dy motrat Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi. Ngjarja e rëndë...

Lajmet e fundit