Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
33 %
2.1kmh
0 %
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
13 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

perndjek

Policia ndalon 24 vjeçarin nga Përmeti, përndiqte vazhdimisht një vajzë 14 vjeç

Një 24 vjeçar nga Përmeti është ndaluar nga Policia dhe akuzohet se në mënyrë të vazhdueshme ka përndjekur një vahzë 14 vjeçe. Materialet në...

Në pritje të fëmijës së parë, ish e fejuara i bën zbor çiftit shqiptar

Dy histori të ngjashme të lindura në Facebook por njëra e përfunduar dhe tjetra në zhvillim. Esmeralda është martuar me Erjonin pasi janë njohur...

Postoi në Facebook se përndiqej nga dikush, 2 javë më pas gjendet e vdekur adoleshentja

Një adoleshente në Shtete e Bashkuara të Amerikës është gjendur e vdekur në rrethana misterioze pak ditë më parë. 19-vjeçarja Natalie Bollinger...

Përndjek për një kohë të gjatë 54-vjeçaren dhe e kërcënon me jetë, vlonjati e pëson keq (EMRI)

Një person është kapur në flagrancë pasi për një kohë të gjatë përndiqte dhe më pas e ka kanosur një grua me mjete prerëse....

Ish-i dashuri 10 vite më i ri përndjek 41 vjeçaren e divorcuar, policia e shpall në kërkim

Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim një 31-vjeçar, pasi ky i fundit është denoncuar për përndjekje nga e ish-e dashura e tij, 10...


Lajmet e fundit