Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

permtet

Përmetarët “s’duan t’ja dinë” për zgjedhjet, dalin në protestë për të mbrojtur komunitetin: Jemi KUNDËR shpërthimeve në lumin Vjosë! Duan të gjejnë gaz natyror

Ndërkohë që të gjithë i kanë sytë nga zgjedhjet dhe rezultatet finale, përmetarët dhe qytetarët e Këlcyrës kanë një problem social që prek komunitetin...

Lajmet e fundit