Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

Permet

U largua nga shtëpia 4 ditë më parë, 58 vjeçari gjendet i mbytur në lumin Vjosa

Një 58 vjeçar nga Përmeti është gjetur i vdekur në lumin Vjosa. Referuar njoftimit të Policisë, bëhet me dije se për këtë shtetas familjarët...

Fundjavë e zjarrtë në Përmet, me gara force në natyrë, muzikë dhe pasta

Në Përmet organizohet për herë të parë Illyrian Race, event që ofron gara në natyrë. Gara ka 18 pengesa përgjatë 7 kilometrave ku do të testohet forca,...

E  RËNDË/ Gjendet një trup i pajetë në lumin Vjosa, identifikohet 55 vjeçari emigrant në Greqi

Gjendet një trup  i pajetë në në rrjedhën e lumit Vjosa në Përmet.   Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm,...

Përmeti dhe Tepelena zgjedhin kryetarët e rinj të Partisë Demokratike, ja cilët janë (EMRAT)

Komisioni i Rithemelimit njofton për mbylljen e procesit të zgjedhjeve për kreun e ri të PD-së në Përmet dhe Tepelenë. Sipas njoftimit, mësohet se në...

Aksident tragjik në Tepelenë, humb jetën shoferi 30 vjeçar, plagoset rëndë pasagjeri 22 vjeç

Një aksident me vdekje ka ndodhur këtë pasdite në afërsi të fshatit "Varibop", në aksin rrugor Tepelenë-Përmet. Mësohet se një mjet ka dalë nga...

Po i dhunonte motrën, 52-vjeçari rreh e bën për spital kunatin në Përmet (DETAJE)

Një sherr ka ndodhur në një familje në Përmet, ku njëri ka përfunduar në pranga e tjetri në spital. Bëhet me dije se është arrestuar...

Policia ndalon 24 vjeçarin nga Përmeti, përndiqte vazhdimisht një vajzë 14 vjeç

Një 24 vjeçar nga Përmeti është ndaluar nga Policia dhe akuzohet se në mënyrë të vazhdueshme ka përndjekur një vahzë 14 vjeçe. Materialet në...

Ngacmoi seksualisht një grua, arrestohet 54-vjeçari në Përmet

Një 54-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një grua. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi...

Qytetarët telefonojnë të alarmuar Policinë, gjendet një trup i pajetë te “Ish Parku”

Trupi i pajetë i një gruaje është gjetur mëngjesin e sotëm nga banorët në zonën e "Ish Parkut" në Përmet. Menjëherë ata kanë telefonuar...

Dyshohet të kenë fshehur parcelën me kanabis, SHÇBA procedon Shefin e Komisariati, Shefin e Krimeve dhe disa efektivë të policisë në Përmet

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) kanë proceduar penalisht Shefin e Komisariati, Shefin e Krimeve dhe disa efektivë të policisë në Përmet. Buime...

Lajmet e fundit