Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

permbyset makina

Aksident te “Kopshti Botanik” në Tiranë, makina përmbyset në mes të rrugës

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të “Kopshtit Botanik” në Tiranë, ku një makinë është përmbysur në mes të rrugës. Fatmirësisht nuk...

Aksident te Gjiri i Lalzit, makina përfundon e përmbysur në kanal (VIDEO)

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot pasdite në Gjirin e Lalzit. Në rrjete sociale është publikuar një video ku shihet një veturë e cila...

Aksident i rëndë te mbikalimi i Kamzës, makina përmbyset në mes të rrugës

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditene  stome te mbikalimi i Kamzës në Tiranë.Tre mjete janë përplasur me njëri tjetrin, ku një prej tyre...

Aksident i frikshëm në Durrës, shoferi “tapë” përplaset me makinën e parkuar dhe përmbyset në mes të rrugës

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima është regjistruar mbrëmjen e sotme në Durrës, ku një makinë është përmbysur në rrugë dhe për...

Aksident në aksin Shkodër-Hani Hotit, përmbyset makina

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Shkodër- Hani Hotit. Mësohet se një automjet i tipit ‘Volkswagen...

Aksident në Kamëz, përmbyset makina (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në pak minuta më parë në qytetin e Kamzës. Një makinë pasi ka dalë nga...

Përmbyset makina e policisë, po ndiqte 17 vjeçarin me motoçikletë

Një makinë policie është përmbysur në Britaninë e Madhe, teksa ka qenë në ndjekje të një 17 vjeçari. Ngjarja ka...

Përmbyset makina në aksin Laç-Lezhë, dy persona në gjendje të rëndë

Një burrë dhe një grua janë plagosur rëndë pasi makina me të cilën po udhëtonin ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. ...

Lajmet e fundit