Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

permbarues

Saimir Korreshi tallet me Zyrat Përmbarimore të Lushnjës: Dy vjet s’kanë letër dhe bojë ata të shkretit, sektor hallexhiu

Në Komisionin e Ligjeve po diskutohet për projektligjin për funksionimin e shërbimit përmbarimor gjyqësor shtetëror. Në këtë mbledhje ka qenë i pranishëm edhe deputeti i...

Tarifat e përmbaruesve privatë/ Ulsi Manja: Kemi ngritur grup pune me Dhomën e Përmbaruesve, janë 55 mijë dosje që nuk janë ekzekutuar

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja është i pranishëm në Komisionin e Ligjeve, ku po diskutohet për projektligjin për funksionimin e shërbimit përmbarimor gjyqësor shtetëror. Gjatë...

Lajmet e fundit