Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

perleshje

Përleshje me thika gjatë natës, humb jetën 45 vjeçari shqiptar në Itali

Një 45-vjeçar shqiptar nga Kosova ka humbur jetën në Itali, si pasojë e një sherri me thika. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e...

Përleshje dhe gaz lotsjellës, shkon në 174 numri i viktimave në derbin e futbollit indonezian

Të paktën 174 persona kanë humbur jetën gjatë përplasjeve mes tifozerive dhe më pas shtypjes së turmës të përfshirë nga paniku në një ndeshje...

Përplasje të dhunshme te “Air Albania”, tifozët holandezë përleshen me Policinë, raportohet për efektivë të plagosur

Përplasje të dhunshme janë regjistruar në këto momente në "Fan Zonat" pranë stadiumit "Air Albania". Rreth 200 tifozë holandezë, me hunj dhe gurë në...

Përleshje mes të dënuarve në burgun famëkeq të Ekuadorit, vriten 116 persona dhe plagosen 80 të tjerë

Presidenti i Ekuadorit Guillermo Lasso ka shpallur gjendjen e jashtëzakonshme në sistemin e burgjeve pas një beteje në mesin e të burgosurve, ku si...

Përleshje e dhunshme në një lokal në Elbasan, njëri përfundon rëndë në spital, dy të tjerë shoqërohen me forcë nga “Shqiponjat”

Një përleshje e dhunshme ka ndodhur sot në mbrëmje në ambientet e parkingut në një lokal në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00,...

“Me rob shpie, ju q*fsha ropt”, nami me policë te “Selman Stërmasi”, 10 efektivë të Shqiponjave për të arrestuar një person; e godasin dhe...

Një përleshje e fortë ka ndodhur sot në mbrëmje në hyrje të stadiumit “Selman Stërmasi”. Në videot e siguruara nga Newsbomb.al shihet se në...

Theu karantinën për të dërguar djalin në shkollë, shqiptari përleshet me drejtorin e shkollës në Itali

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Itali, ku një shqiptar është konflikuar me stafin shkollës së djalit të tij. Sipas mediave...

Përleshje te Teatri, plagoset qytetari, i rrjedh gjak nga koka

Përleshjet e forta mes protestuesëve dhe policisë vijojnë që prej orëve të para të mëngjesit kur u shemb godina e Teatrit Kombëtar. ...

Shkatërrimi i materialeve dhe përleshja e dhunshme në Burrel, shoqërohet në polici ish-deputetja e PD bashkë me kryetaren e forumit rinor

Shoqërohet në polici ish-deputetja e PD Dhurata Çupi. Çupi është shoqëruar në komisariat pas përleshjes fizike mes protestuesve dhe policisë lokale...

Përleshja në Drejtorinë e Policisë, 6 ish-deputetët demokratë sot në prokurori

Gjashtë ish-deputetë të Partisë Demokratike do të paraqiten ditën e sotme në Prokurorinë e Tiranës, pas procedimit që u ka bërë policia e shtetit....

Lajmet e fundit