Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

perleshen deputetet

Plas sherri në parlament, burrat me grushta, gratë shkulin flokët; e cilësojnë aktin e zyrtarëve si “puç” për të rrëzuar Presidentin

Tensionet në parlamentin bolivian kanë çuar deri në përdorimin e dhunës, duke e kthyer kështu foltoren e parlamentit në një “arenë boksi”. Të majtë dhe...

Lajmet e fundit