Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

perjashtim

“Do kontaktoj të gjithë kolegët”, Bardhi nuk përjashton Berishën, por thotë: S’mund të jem në një linjë me të, non-grata nuk zhbëhet

Gazment Bardhi, kreu i ri i Grupit Parlamentar të PD, ka thënë këtë të martë se një nga detyrat e tij të para do...

Trajneri Romeo Xega kërkon falje për shpullën ndaj lojtares: Do ta ndjek ndeshjen finale si spektator

Trajneri i ekipit të volejbollit "Korça Volley", Romeo Xega ka kërkuar falje për shpullën që i dha lojtares së ekipit të tij, gjatë një...

Qëlloi me shpullë lojtaren e Korçës, Federata e Volejbollit përjashton përgjithmonë trajnerin Romeo Xega

Federata Shqiptare e Volejbollit reagon ashpër duke e konsideruar veprim të paprecedent dhunën fizike e psikologjike të ushtruar ndaj lojtareve të Korça Volley, përgjatë...

Sali Berisha thirrje shqiptarëve t’i bashkohen revolucionit! Mesazhi për gjyqin e PD: Edi Rama, nëse përjashtohemi do të largojmë nga Shqipëria

Kryedemokrati Sali Berisha u ka bërë thirrje shqiptarëve që t'i bashkohen revolucionit të tij, për të rrëzuar qeverinë Rama. Edhe pse Tirana është përfshirë...

U përjashtua nga Big Brother, reagon Ermiona Lekbello dhe ka një mesazh për Luizin

Ermiona Lekbello reaguar pas përjashtimit nga “Big Borther Vip”. Ajo në një postim në rrjetet sociale, ka ndarë një moment nga largimi i saj nga...

“Një minutë heshtje për Edmond Spahon”, Komisioni i Etikës rrëzon kërkesës e PD për përjashtimin e Spiropalit

Sekretariati i Etikës ka rrëzuar kërkesën e deputetëve të PD-së  për përjashtimin e Ministres së Shtetit për Marrdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali. Kërkesa për përjashtimin...

30 vende të Europës kërkojnë përjashtimin e Rusisë dhe Bjellorusisë nga Lojërat Olimpike 2024

Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe më shumë se 30 vende të tjera ndajnë të njëjtin mendim për ndalimin e sportistëve rusë dhe bjellorusë...

Mblidhet Komisioni i Etikës për përjashtimin e deputetëve të PD, Spaho me tone të larta: Në Kuvend shkoj kur të dua unë, bllokova seancën...

Me debate të ashpra është zhvilluar mbledhja e Sekretariatit ku pritet të përjashtohen 6 deputetë të tjerë të opozitës. Deputeti i PD, Edmond Spaho ka...

Mblidhet sërish Komisioni i Etikës, PS kërkon përjashtimin e 6 deputetëve të PD-së

Komisioni i Etikës do të mblidhet ditën e sotme për të shqyrtuar kërkesën e Partisë Socialiste për përjashtimin e disa deputetëve të PD. Komisioni ka...

PS kërkon përjashtimin e gjashtë deputetëve të PD, për Spahon “ndëshkim” dyfish (EMRAT)

Një grup deputetësh të Partisë Socialiste kanë kërkuar përjashtimin me 10 ditë të gjashtë deputetëve të PD-së, për të cilët thuhet se shkaktuan zhurmë...

Lajmet e fundit